• Pokrowce z LOGO drukiem

Twoje Logo albo tekst reklamowy na pierwszym planie!

Wysoka jakość oraz innowacyjne drukowanie logo zgodnie ze specyfikacją zapewni twojej firmie ekskluzywny wygląd. Drukowane pokrowce są używane jako "identyfikacja wizualna" Twojej firmy na targach, wystawach i prezentacjach firmowych. W firmie TexDeko® otrzymujesz tanie pokrowce na krzesła, oparcia, stoliki koktajlowe i pokrowce na euro palety w różnych kolorach, rozmiarach.

Druk na pokrowcu na krzesło lub na samo oparcie możemy wykonać zarówno na froncie jaki i w części wewnętrznej. Dodatkowo jest możliwość doszycia do pokrowca , tzw. kieszonki. Posłużyć może do umiejscowienia w niej np. ulotek reklamowych, informacyjnych, itp.

Natomiast druk na pokrowcu stolika koktajlowego możemy wykonać na jego blacie, bądź w pozycji pionowej stolika.

Pokrowiec na euro palety wykonujemy w dwóch rodzajach: okrywający w całości euro palety, bądź tylko jego boczne strony, zatem druk może być umiejscowiony na górze pokrowca i częściach bocznych lub tylko na górze albo boku.

Czego potrzebujemy do drukowania? To logo albo tekst reklamowy w rozdzielczości min. 150 dpi w formacie PDF, AI lub EPS.

Oferujemy następujące procesy:

  • sitodruk - jest to niezwykle uniwersalna technika znakowania. Można stosować ją na wielu rodzajach materiałów. Zastosowanie bardzo wytrzymałych farb drukarskich gwarantuje, że nadruki są odporne między innymi na promieniowanie UV, wilgoć, uszkodzenia mechaniczne czy pranie. Dzięki dużej ilości farb możliwe jest uzyskanie niezwykle wyrazistych i w pełni nasyconych barw. Wykonanie nadruku za pomocą sita możliwe jest zarówno na powierzchniach płaskich jak i cylindrycznych.
  • druk sublimacyjny - technika druku wykorzystująca zjawisko sublimacji (przejście ze stanu stałego na gazowy). Wydruk wykonywany jest specjalnymi atramentami na papierze transferowym, a następnie w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury przenoszony jest na przedmiot. Tym sposobem wykonuje się nadruki na tkaninach poliestrowych. Każdy rodzaj nadruku wymaga odpowiedniego ustawienia ciśnienia, temperatury oraz czasu. Ta technika druku jest bardzo często wykorzystywana w branży reklamowej.


Dla klientów biznesowych, dostawców usług, agencji eventowych, tworzących stoiska wystawowe lub restauratorów, zawsze mamy specjalne oferty. Z przyjemnością zachęcamy klientów biznesowych do współpracy z nami, ponieważ interesuje nas długofalowe partnerstwo.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą e-mailową. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Mail: biuro@texdeko.pl, Tel. 94 312 40 19 Kontakt >>

 

IMG-20190301-WA0001(1).jpgbaner.jpg

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny