• Jak wybrać rozmiar?

Pokrowce na krzesła, pokrowce na stoły barowe oraz na zestawy piwne są dostępne w najróżniejszych formach i długościach.

 

Wielu klientów ma problem z dobraniem odpowiedniego pokrowca do swojego modelu krzesła lub stołu. Najprostszym rozwiązaniem wydaje się być zamówienie pokrowca na miarę. Jednak najczęściej takie rozwiązanie jest droższe niż kupno pokrowca z modelu powtarzalnego. Sporządzenie szablonu i produkcja pod indywidualne zamówienie może również być procesem czasochłonnym. Dlatego jeśli poszukujemy pokrowiec "na wczoraj" zamawianie indywidualnego pokrowca nie wydaje się dobrym rozwiązaniem. 


Dużo prościej oraz taniej jest wybrać z naszej szerokiej oferty. Pokrowce na krzesła, stoły barowe i zestawy piwne są dostępne w różnych rozmiarach ze szczegółowym opisem przy każdym modelu. Nasze pokrowce na krzesła w swojej dostępnej różnorodności pokrywają większość stosowanych w handlu krzeseł. Dobrą alternatywą dla niestandardowych krzeseł są również pokrowce elastyczne, gdzie rościągliwość tkaniny pozwala zastosować na większy zakres wymiarów. Każdorazowo przy modelu w opisie podane są wymiary minimalne oraz maksymalne na które stosujemy pokrowiec.

Pokrowce na stoliki koktajlowe, barowe są dostępne w standardowych wymiarach średnicy blatu: 62cm, 72cm, 82cm, 90cm oraz 100cm.  Pokrowce na stoły i ławy piwne oferujemy w wersji o długości 200cm oraz 220cm. Na życzenie klienta możemy dostosować pod dowolną długość blatu. 


Jeśli państwo nie są pewni czy oferowany pokrowiec spełni wymagany zakres wymiarów na wasze krzesło czy stół, prosimy zwrócić się bezpośrednio do naszego serwisu. Służymy pomocą.

 

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny