• Dostawa

Nasze paczki dostarcza firma kurierska DPD Polska.

Od momentu zaksięgowania pieniędzy przygotowanie paczki oraz dostawa zajmują łącznie do 7 dni roboczych. Gdy przesyłka będzie gotowa do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu. Po opuszczeniu magazynu dostawa paczki trwa od 1 do 3 dni roboczych.

Koszty wysyłki:

Kokardy, Pokrowce, Obrusy, Skirting. 

  • płatność z góry - 20 zł

  • płatność za pobraniem - 25 zł


 Tkanina w belach (2 sztuki) 

  • płatność z góry - 30 zł 

  • płatność za pobraniem - 35 zł 

   

Unia Europejska 

  • Tylko płatność z góry - koszt dostawy ustalany będzie indywidualnie dla każdego kraju, przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt

 

Istnieje także odbiór osobisty

Prosimy, abyś zgłosił się po przesyłkę do Punktu Odbioru Osobistego dopiero po otrzymaniu od nas maila z informacją, że zamówienie jest w pełni skompletowane i gotowe do odbioru.

 

Punkt odbioru osobistego: Białogard,ulPołczyńska 8

Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00

Zobacz mapkę dojazdu.


Udając się do Punktu Odbioru Osobistego prosimy zabrać ze sobą ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport) oraz dane identyfikujące zamówienie (nazwisko i imię Zamawiającego lub numer zamówienia). Przesyłkę z formą płatności za pobraniem wydamy osobie, która przy odbiorze poda dane identyfikujące zamówienie oraz ureguluje płatność w kasie punktu odbioru. Kasa przyjmuje jedynie gotówkę - nie ma możliwości zapłaty kartą płatniczą. Przesyłki z inną formą płatności wydamy jedynie Zamawiającemu lub osobom, które Zamawiający upoważnił do odbioru przy składaniu zamówienia po przedstawieniu przez nich ważnego dokumentu tożsamości.

 


Przesyłkę należy odebrać w ciągu 14 dni od otrzymania maila z informacją o możliwości odebrania zamówionego towaru. Przesyłki, które nie zostaną odebrane w wyznaczonym terminie odsyłamy do magazynu, a zamówienie anulujemy. Jeżeli zostało ono wcześniej opłacone zwracamy wpłaconą kwotę na podany przez Klienta numer konta bankowego.

 

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny