• Skirting

Jesteśmy producentem Skirtingów w jakości PREMIUM na stoły konferencyjne i bankietowe oraz bezpośrednim importerem tkanin z Azji.

Chcemy Was na naszej stronie poinformować o wszystkim co powinniście wiedzieć o Skirtingach.

Skirtingi nie możemy pomylić z pokrowcami na stoły. Skirting to taka „spódniczka“ do stołu. Skirtingi są przeważnie używane do stołów bankietowych oraz konferencyjnych. Chodzi oto aby stworzyć stylową atmosferę ze stołów które z wiekiem i z nadmierną intensywnością ich użytkowania nie wyglądają już zachęcająco. Używając Skirtingi nadajesz również odmiennego charakteru stołom, które nie do końca pasują do stylu i charakteru wnętrza. Najczęściej Skirtingi są używane w czasie bufetów oraz przy stołach konferencyjnych. Oczywiście skirtingi mają również zastosowanie przy innych tego typu imprezach.

W przeciwieństwie do pokrowca na stoły, Skirtingi nie mają doszytego obrusu. W przypadku zapotrzebowania można na blat stołu położyć obrus, który również nasza firma wykona na zamówienie. Zaletą takiego stołu bankietowego z dwóch części jest to że zabrudzony obrus możemy szybko i sprawnie wymienić. Skirtingi z reguły zawsze pozostają czyste. Prawidłowo wymierzone Skirtingi wyróżnia to że są 2 cm krótsze od wysokości stołu. Powód jest taki, że goście podchodzący blisko stołu mogą nadepnąć na Skirting i stół może nawet z tego powodu się wywrócić, w najlepszym wypadku szybko wybrudzą dolną część Skirtinga, świeżo wypastowanymi butami.

Rozmiary Skirtingów są ukierunkowane standardowymi rozmiarami stołów bankietowych oraz konferencyjnych używanych często w gastronomii i hotelarstwie. Długość tych stołów wahają się z rozmiarem objętości. Najczęściej stosowane Skirtingi mają wysokość ok. 73 cm. Przy zakupie proszę wziąć pod uwagę, że jest doszyta taśma rzepowa szerokości 4 cm, oraz doliczyć do objętości stołu 10 centymetrową zakładkę, ułatwiającą montaż Skirtingów obok siebie.

Prawidłowy montaż Skirtingów: Jeżeli wasze stoły nie posiadają taśmy rzepowej, w takim przypadku będą pomocne „skirting clipsy“.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny