• Pokrowce na zestawy biesiadne

Stoły i ławki biesiadne na ogół nie wyglądają dość estetycznie. Mamy ma na to sposób.

Prezentujemy Państwu idealne rozwiązanie, aby Wasze stoły i ławki biesiadne, podczas przyjęcia, wyglądały olśniewająco, a mianowicie mowa o pokrowcach. W swojej firmie produkujemy trzy rodzaje – Premium, Elastan, Basic, a także obrusy i wygodne, obszyte materiałem, gąbki na ławkę. Aby zaspokoić Państwa potrzeby stworzyliśmy różne modele, rozmiary oraz kolory. Dodatkową ofertą naszej firmy jest drukowanie logo lub tekstów reklamowych na pokrowcach. 

Pokrowce możemy zastosować na sam stół jak i samą ławkę, ale także w komplecie, co daje bardziej profesjonalny wygląd.

Pokrowce Premium  wyróżnia wysokiej jakości tkanina poliester o gramaturze 185g/m2. Tkanina jest łatwa w pielęgnacji, wytrzymała, jak również odporna na zagniecenia. Tkanina jest matowa i nie prześwituje.

Serię z Elastanu, charakteryzuje materiał o gramaturze 200 g/m2, który składa się z 20% lub 3% włókien elastanu oraz 80% bądź 97% włókien polyestru. Tkanina dzięki włóknom elastycznym idealnie dopasowuje się do kształtu stolika. Tkanina jest wytrzymała, stabilnie utrzymuje się na stoliku a ponadto nie gniecie się, dzięki czemu stolik zawsze wygląda estetycznie.

Natomiast w serii Basic materiał poliester o gramaturze 155 g/m2, który jest materiałem lżejszym, a co za tym idzie troszkę cieńszym (zalecany do sporadycznego używania). Tkanina jest również matowa.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i produktami. Życzymy udany zakupów.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny