• Pokrowce na stoliki koktajlowe

Stylowe i praktyczne pokrowce na stoliki koktajlowe.

 Jako producent mamy dla Państwa atrakcyjną propozycję zmiany wyglądu stolika koktajlowego. Dzięki naszym pokrowcom, Państwa stoliki zyskają wytworny i gustowny wygląd. Firmy kateringowe, hotele, wypożyczalnie, czy my sami mamy duże wymagania, co do jakości tkaniny, jak i wykonania produktu. Nasze pokrowce wykonane są z wysokiej jakości materiałów 100% poliester, a regularne kontrole produkcji gwarantują wysoką jakość wykonania produktu. Optymalne dopasowanie pokrowca do blatu zapewnia szew, dzięki któremu pokrowiec nie ślizga się na blacie. Pokrowiec można przewiązać na wysokości nogi stołu wstążką, która nada wyrafinowany i stylowy wygląd końcowy.

Dodatkowym atutem jaki oferuje nasza firma jest drukowanie logo lub tekstów reklamowych


W ofercie posiadamy następujące serie tkanin:

Serię PREMIUM, którą charakteryzuje materiał poliester o gramaturze 185 g/m2. Tkanina jest łatwa w pielęgnacji, wytrzymała, jak również oporna na zagniecenia. Tkanina jest matowa i nie prześwituje.

Serię BASIC, charakteryzuje materiał poliester o gramaturze 155 g/m2, który jest materiałem lżejszym, a co za tym idzie troszkę cieńszym (zalecany do sporadycznego używania). Tkanina jest również matowa.

Serię z ELASTANU, charakteryzuje materiał o gramaturze 200 g/m2, który składa się z 20% włókien elastanu oraz 80% włókien poliestru. Tkanina dzięki włóknom elastycznym idealnie dopasowuje się do kształtu stolika. Tkanina jest wytrzymała, stabilnie utrzymuje się na stoliku a ponadto nie gniecie się, dzięki czemu stolik zawsze wygląda estetycznie.

 W swoim asortymencie posiadamy również tkaninę trudnopalną o klasie palności B1, która spełnia surowe normy DIN 4102. Tkanina ma zastosowanie przede wszystkim w miejscach użyteczności publicznej oraz dla klientów, którzy ponad wszystko cenią sobie bezpieczeństwo.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny