• Pokrowce na krzesła

Pokrowce na krzesła bankietowe z wysokim i niskim oparciem w jakości premium oraz z elastycznej dzianiny.

Czy potrzebują Państwo pokrowce na wesela, bankiety i inne uroczystości? Czy chcieliby Państwo zmienić wygląd swoich krzeseł i nadać im szyku? Oferujemy państwu różnego rodzaju pokrowce w doskonałej jakości w atrakcyjnych cenach.

W momencie kiedy wygląd krzesła już Państwu nie odpowiada, a nie chcecie wydawać Państwo pieniędzy na nowe, wtedy pokrowiec może pomóc. Zamawiając pokrowce na krzesła w niskich cenach, zakupują Państwo wytrzymały produkt. Przez swoje długoletnie doświadczenie możemy Państwu polecić dwa typy Uniwersalnych Pokrowców: model Wien oraz model Paryż, mogą je Państwo użyć do dużej ilości różnego rodzaju krzeseł, pokrowce sprawią iż optycznie będą one wyglądały podobnie. Modele Berlin II,  Berlin, Moskau są wykonywane na miarę wg rozmiarów krzeseł Bankietowych. Więcej modeli znajdą Państwo w naszym sklepie. W naszej firmie istnieje także możliwość drukowania logo lub tekstu reklamowego.

Pokrowce na krzesła wykonane są:

  • Premium z 100% delikatnej, matowej tkaniny poliester o wadze 185 g/m²
  • Elastan z dzianiny zawierającego 20% elastanu, 80% poliesteru o wadze 200 g/m² Pokrowiec jest przyjemny w dotyku oraz łatwy w pielęgnacji. Są plamoodporne (również na plamy z czerwonego wina). Nie wymagają prasowania

Gdyby nie znaleźli Państwo wśród naszych produktów, pokrowca który spełniałby Państwa oczekiwania. Oferujemy od ilości 55 szt, także szycie wg. Państwa specyfikacji. Wszystkie pokrowce powstają w naszym własnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Białogardzie. Potrzebują Państwo fachowej pomocy przy zakupie? TexDeko jest do Państwa dyspozycji, proszę zadzwonić lub wysłać wiadomość e-mail. Zrobimy co w naszej mocy aby znaleźć z Państwem najlepsze rozwiązanie!

 

Na filmie prezentowany jest pokrowiec na krzesło bankietowe model BERLIN.


 


Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny