• Meble z Europalet

Meble z euro palet od pewnego czasu stały się bardzo popularnym elementem wystroju wnętrz i ogrodów. Jest to sposób na otrzymanie tanich i stylowych mebli. Nasza firma wychodzi na przeciw takim rozwiązaniom i stworzyła wysokojakościowe siedziska, oparcia oraz pokrowce na owe meble z euro palet.

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rozmiary oraz kolory takich siedzisk, oparć czy pokrowców. Dodatkowo drukujemy logo i teksty reklamowe na pokrowce. Tkanina z której są produkowane ma specjalne właściwości, dzięki którym jest bardzo wytrzymała i odporna na wilgoć oraz promienie słoneczne. Pianka o grubości 35g/m3, która jest wypełnieniem naszych mebli, daje duży komfort podczas siedzenia, ponieważ nie ma efektu zapadania. Wszystkie pokrowce oraz meble są łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ posiadają zamek błyskawiczny, więc z łatwością można zdjąć materiał do prania. To jedne z wielu zalet naszych mebli, po więcej zapraszamy bezpośrednio do ofert produktów.

Od teraz Twoje meble mogą być jeszcze bardziej ekskluzywne, ponieważ wprowadziliśmy do produkcji nową tkaninę, Ekoskórę. Tkanina ta, dobrze sprawdzi się do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Jest bardzo wytrzymała i odporna na wilgoć, a do tego pięknie się prezentuje. Dostępna w bardzo bogatej kolorystyce.   

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny