• Elastyczne

Pokrowce na krzesła z elastycznej dzianiny o wadze 200gr/m²

Tkanina z dodatkiem włókiem elastycznych spowodowała rewolucję w projektowaniu pokrowców na krzesła. Od czasu ich pojawienia się na rynku problemy z dokładnym dopasowaniem pokrowców zostały w znacznym stopniu rozwiązane. Pokrowce są niezwykle stabilne, wytrzymałe i nie gniotą się. Wykonane z 20% włókien elastanu. Można je często prać, ponieważ są one bardzo odporne na uszkodzenia.

Włókna elastyczne są bardzo wytrzymałe, tzn. można je rozciągnąć ok. trzech do pięciu razy w porównaniu z wyjściową objętością. Nie oznacza to, że tracą one formę, wręcz przeciwnie są niezwykle stabilne. Dlatego w połączeniu z poliestrem 80%, doskonale nadają się do wyrobu pokrowców, które dopasowują się do krzesła. Wykorzystanie elastycznej 20% dzianiny do produkcji pokrowców na krzesła sprawia, że są one łatwe w pielęgnacji i niezwykle funkcjonalne. Zaletą jest trwałość i możliwość długotrwałego użytkowania. Jednocześnie gwarantujemy niezmienną wysoką jakość naszych pokrowców . Proszę dostosować się do wskazówek podanych na metce pokrowca.

Na filmie prezentowany jest uniwersalny model DUBLIN oraz Kokardy. Innowacyjny projekt pozwala na zastosowanie pokrowca jednocześnie dla krzeseł z oparciem prostokątnym oraz okrągłym.